תמונות לחדר שינה

בחירת תמונות לחדר שינה היא אינטואיטיבית כמו בחירת אמנות לכל הבית שלנו. כשאנחנו קונים תמונות אנחנו קודם כל עושים את הבחירה מתוך רגשות, מתוך אהבה, בחירה מהבטן ומהלב.

לחדר השינה הבחירה היא מהותית כפליים, כיוון שזה המקום אליו אנחנו מגיעים בסופו של יום עמוס, מלא בעבודה ובמשימות. זה המקום בו אנחנו אמורים להירגע, לנוח ולחדש אנרגיות.

מה הסוד לבחירת תמונה לחדר השינה? פשוט לבחור בזו שמרגשת אתכם!!!
תמונה שאנחנו בוחרים לחדר השינה שלנו צריכה לעורר בנו עניין והשראה, להביא רוגע ולייצר אווירה אינטימית. אם אנחנו אדישים לה – כנראה שזו לא האחת והיחידה! זו צריכה להיות תמונה שכל פעם נגלה בה משמעות חדשה, כל פעם נסתכל עליה בצורה חדשה וכל פעם נרצה להסתכל בה מחדש. היא תרחיב את דעתנו, כמו סרט טוב או ספר מוצלח.

תמונות לחדר שינה – לשדרג את המקום הכי אינטימי שלכם

גם כאן קיימת הדרך המסורתית יותר להתאמת תמונה ואת הדרך המקורית יותר – כל אחת מהן מתאימה לסוג אחר של לקוחות.

בראשונה – תלייה של תמונה אחת גדולה, באורך של לפחות 50 אחוז מרוחב המיטה, כך שתהיה עם פרופורציות מתאימות, ושתהיה מספיק משמעותית בחלל חדר השינה, גם כשהמבט הוא מרחוק.

תמונות לחדר שינה

בשנייה – תליית קומבינציה של זוג או שלישיית תמונות, כמו קולקציה, כך שכל תמונה מדברת עם השנייה, וביחד הן יוצרות משחק מתוחכם של צבע, צורה וטקסטורה. אפשרי שהתמונות יהיו באותו גודל, במראה סימטרי, אחיד. ניתן אף לתלות “קיר גלריה” שהוא מראה עמוס קצת יותר – קומבינציה של 5-7 תמונות בגדלים שונים, שהקשר ביניהן מייצר את העניין. יכול להיות בקיר הזה כירוב של מספר נושאים: דמות מעניינת עם אבסטרקט, עם מראה נוף או מבנה ארכיטקטוני.

תמונות לחדר שינה

מבחינת חומרי ההדפסה, דווקא לחדר השינה יכול להתאים מראה של הדפסה על גבי קנבס – בד מתוח על מסגרת עץ. התמונה מודפסת על גבי הבד ובצידי התמונה, כך שיש המשכיות. מתקבל מראה רך, רומנטי, נעים.

אנחנו מציעות בתור התחלה לבחור מספר תמונות שאהבתם מתוך האתר, תוך מחשבה על נושא שאתם אוהבים וצבעוניות שאתם רוצים לייצר בחדר השינה שלכם. לאחר מכן אתם יכולים לעשות סינון נוסף ולהגיע ל 2-3 אפשרויות. אנחנו נוכל לעזור לכם בהמחשה ממוחשבת, שתדגים לכם כיצד תיראה כל תמונה מעל או לצד המיטה שלכם.